تجهیزات پزشکی ایرانمهر فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۷۱  سعی نموده است تا ارائه خدمات و تامین ملزومات مورد نیاز بخش سلامت، بهداشت و درمان و به تبع آن جلب رضایت و حمایت از مصرف کنندگان را رسالت خود قرار داده و دستیابی به این اهداف را با حصول اطمینان از کیفیت و استانداردهای مورد نیاز برای محصولات تولیدی داخل کشور و همچنین اقلام وارداتی از طریق شناسایی، ارزیابی و انتخاب تامین کنندگان معتبر داخلی و نمایندگان شرکت های خارجی محقق نماید.

فعالیت تجهیزات پزشکی ایرانمهر

حوزه فعالیت تجهیزات پزشکی ایرانمهر بیشتر در بخش صنایع پزشکی- امداد، درمان و فوریت های پزشکی- هتلینگ- توانبخشی- بهداشت محیط و کنترل عفونت- قطعات و لوازم جانبی تجهیزات پزشکی متمرکز بوده و تلاش می نماید با همکاری نزدیک با وارد کنندگان و تولید کنندگان، همواره با ارائه طیف گسترده ای از معتبرترین برندهای و کالاهای برتر موجود در عرصه بازار ایران را به کاربران معرفی و نیاز های متفاوت مشتریان و مراکز درمانی را مرتفع سازد.

تامین سریع و مطمئن نیاز کاربران به کالای درخواستی از اولویت های تجهیزات پزشکی ایرانمهر بوده و در این راستا اقدام به طراحی و توسعه سایت ایرانمهر نموده است. بدین لحاظ تیم تخصصی این مرکز همواره سعی نموده است با ارتقاء اطلاعات نوشتاری و تصویری در حوزه فعالیت تجهیزات پزشکی ایرانمهر، زمینه درک و شناخت کاربران و متقاضیان کالا را بیش از پیش فراهم نماید. کیفیت و سهولت استفاده از وب سایت تجهیزات پزشکی ایرانمهر و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم ترین موضوعات در عرصه این مرکز بوده و کارکنان فنی و مهندسی آن نهایت تلاش خود را به عمل می آورند تا با ارائه خدماتی شایسته از طریق وب سایت تجهیزات پزشکی ایرانمهر، شماره ۹۱۲۳۶۰۵۹۸۰، واتساپ و کانال تلگرامی ایرانمهر، تجربه ای مفید و سازنده را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.